šŸŽ„ Rico Verhoeven belachelijk gemaakt door ‘nare man’ Maxim Hartman: ‘Triest figuur’

rico-verhoeven-63f7025c95278

Maxim Hartman heeft stevige kritiek geuit op Rico Verhoeven in zijn podcast “Wat een Week!”. Hartman beschreef Verhoeven als een “omgekeerde frietzak” en ging verder met herhaalde beledigingen.

De podcast, gepresenteerd door de roddelkoning Maxim Hartman, staat bekend om zijn gebrek aan inhoud en lijkt vooral te draaien om het beledigen van anderen. Dit keer was Rico Verhoeven het doelwit van Hartman’s venijnige opmerkingen. De reden voor deze haat is onduidelijk, maar de toon was duidelijk vijandig.

Twee trieste figuren in een podcast

Tijdens de uitzending beweerde Hartman dat Rico Verhoeven steeds zwaarder wordt en zich ontwikkelt tot een papzak. Hij richtte zich cynisch tot de camera en vroeg zich af of “Ricootje” aan het kijken was, omdat hij hem wilde vragen wat er met hem aan de hand is. Aan de zijde van Maxim Hartman zat co-host RenĆ© van Leeuwen, die eveneens negatieve opmerkingen maakte over Rico Verhoeven, maar tegelijkertijd beweerde dat hij en Rico goede vrienden zijn.

De kritiek van Maxim Hartman op Rico Verhoeven in zijn podcast “Wat een Week!” bleef aanhouden. Hij beweerde dat Rico eigenlijk vrij kalm is, terwijl RenĆ© van Leeuwen stelde dat Rico Verhoeven helemaal geen gangster is. De twee mannen gaven aan dat Badr wel de X-factor heeft, terwijl Rico dat volgens hen niet heeft.

Maxim Hartman beweerde verder dat Rico geen alpha-man is en hem vergeleek met een omgekeerde frietzak met weinig hersenen. De podcast ging minutenlang door met beledigingen richting Rico Verhoeven. Fans van de Glory kampioen kunnen er niet echt om lachen en reageerden dan ook woest in de commentaren; “Twee trieste figuren in een podcast”, schrijft een Verhoeven fan in een alleszeggende reactie.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

1 reacties

?s=40&d=mm&r=g

Ruud +7

Gewoon negeren die Maxime, hij wil alleen maar (negatieve) aandacht!! Sinds z’n zoon is overleden is Maxxie niets meer dan een wanhopige kat in het nauw en ja die maken nu eenmaal rare sprongen. Word tijd dat hij in de anonimi tijd verdwijnt zielige kneus, het is gewoon een manloze man.

09-10-2023 09:47