🎥 Fitnesstrainer (20) doodgeschoten in bomvolle sportschool! Dader op de vlucht
24/02/2023 13:33
Laatst geüpdatet 12/05/2026 00:10
Rodrigo Gama (20) een personal trainer werd afgelopen maandagochtend doodgeschoten in een sportschool in de wijk MaurÃcio de Nassau, in Caruaru, in de regio Agreste in Pernambuco, Brazilië . Het slachtoffer was de technische coördinator van de sportschool.
Volgens de civiele politie werd Rodrigo met een schot in het achterhoofd gedood door een sportlid van de gym, wiens naam niet werd vrijgegeven. Deze vluchtte na het lossen van het schot. Videobeelden van de moord zijn vrijgegeven, let op deze kunnen als schokkend worden ervaren.
Tegen nieuws site G1 zei de eigenaar van de sportschool dat de dader een nieuw ingeschreven lid is, die minder dan een week zich aan melde. De politie zoekt de dader en onderzoekt de zaak.
Meest gelezen
MMA Nieuws
Guskov vervangt Rountree: grootste kans van zijn carrière wacht in Abu Dhabi
14 juli 2026 | 14:54
