Conor McGregor zet oorlog met de UFC op scherp! ‘Ik vecht wel’

conor-mcgregor-645097c40d396

Conor McGregor voormalig UFC dubbel kampioen lijkt een mogelijke terugkeer in december te bevestigen, ondanks eerdere berichten die anders suggereerden. De Ier lijkt met zijn bewering de oorlog met de UFC op de spits te drijven.

Na meer dan twee jaar afwezigheid sinds zijn beenbreuk tijdens UFC 264 in juli 2021, is McGregor actiever geweest in het coachen van The Ultimate Fighter en het plannen van toekomstige gevechten., dan zelf in de MMA kooi te strijden.

Dana White’s eerdere verklaringen in tegenspraak met McGregor

Terwijl McGregor en tegenstander Michael Chandler eerder vastberaden waren om dit jaar te vechten, heeft UFC-president Dana White recentelijk verklaard dat het misschien tot begin volgend jaar kan duren voordat het gevecht plaatsvindt.

Echter, na aanvankelijk berichten dat december niet meer op tafel lag, heeft McGregor vandaag via Twitter aangegeven dat december toch weer een mogelijke optie is.

Onzekerheid rondom terugkeer en toekomstige plannen McGregor

Het is momenteel onduidelijk wat er de afgelopen 24 uur is veranderd om McGregor’s terugkeer in december weer mogelijk te maken. Er zijn speculaties dat hij mogelijk ontheffing nodig heeft van de UFC, vergelijkbaar met eerdere gevallen.

Ondertussen blijft McGregor ambitieuze plannen maken voor zijn terugkeer, waaronder gevechten tegen Michael Chandler, Justin Gaethje en Nate Diaz om zijn carrière in de mixed martial arts te vervolgen.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

3 reacties

?s=40&d=mm&r=g

Nielsm +2

Zijn gewoon praatjes. Hij heeft zichzelf bewust niet op tijd laten testen bij Usada. Het gevolg is duidelijk, waarom zou er voor hem een uitzondering gemaakt moeten worden..

22-08-2023 14:09
?s=40&d=mm&r=g

sander24 +320

Ik snap niet waarom Conor McGregor zo’n haast heeft met zijn terugkeer. Na zo’n zware blessure zou hij meer tijd moeten nemen om volledig te herstellen, in plaats van zo snel mogelijk weer de kooi in te willen. Hij kan wel zeggen dat hij klaar is voor gevechten tegen Chandler, Gaethje en Diaz, maar ik betwijfel of dat echt het geval is.

22-08-2023 06:16
schermafbeelding-2023-10-04-om-213124-651dbdb08b83e-150x150

kickboxkoning89 +531

Het lijkt erop dat McGregor de UFC blijft uitdagen met zijn uitspraken. Ik vind het een beetje kinderachtig en onprofessioneel. Hij moet zich meer focussen op zijn herstel en training in plaats van op social media ruzie te maken met de UFC. Ik ben benieuwd wat Dana White hierover te zeggen heeft!

22-08-2023 06:16