‘Ik sloop iedereen in de K-1’ Topkickbokser Zimmerman brengt oorlog in juni

errol-zimmerman-661708296cf53

Errol Zimmerman vecht op 7 juni tijdens de terugkeer van de legendarische K-1 naar Europa. Galati, Roemenië zal het toneel zijn en ‘The Bonecrusher’ belooft oorlog in de ring.

Dat de K-1 terugkeert naar Europa is goed nieuws, de Japanse organisatie gaat de concurrentie aan met Glory en heeft zelfs als hoofdpartij voormalige Glory kickbokser Errol Zimmerman op de rol staan.

Errol Zimmerman komt om te slopen

Zimmerman die Rico Verhoeven ooit knock-out sloeg belooft hetzelfde te doen met zijn tegenstander in het event. “Hoi vechtfans uit de hele wereld, Hier spreekt ‘The  Bonecrusher’ Errol Zimmerman. Ik heb groot nieuws voor jullie op 7 juni ga ik vechten bij de K-1 in Roemenië. En ik ga iedereen slopen.”

De woorden van Zimmerman zullen ongetwijfeld in daden worden omgezet door de topvechter, die erom bekend staat om te slopen in de ring. Wie zijn tegenstander wordt is nog niet bekend.

Dat Zimmerman als koploper voor de terugkeer van de K-1 fungeert wordt door veel fans met enthousiasme ontvangen. Zijn laatste wedstrijd bij het Poolse KSW liet zien dat Zimmerman nog steeds een kracht is om rekening mee te houden.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *