‘Als nieuw!’ Ingrijpende operatie houdt Peter Aerts niet tegen traint weer

peter-aerts-64feb0f0a3225

Peter Aerts, een van Nederlands meest gerespecteerde kickboksers en een legende in de sport, staat bekend om zijn indrukwekkende prestaties in het K-1 World Grand Prix-toernooi in Japan. 

De levende legende heeft maar liefst drie keer het toernooi weten te winnen, en in de jaren 2006, 2008 en 2010 bereikte hij ook de finale. Zijn bijnaam, ‘Lumberjack’, is een eerbetoon aan de verwoestende lowkicks waarmee hij zijn tegenstanders te lijf ging.

Terugkeer na knieoperatie

Geboren in 1970, heeft Peter Aerts de zware eisen van zijn vechtcarrière moeten bekopen met een knieoperatie. Maar de vechtsportlegende heeft niet bij de pakken neergezeten. Inmiddels in de vijftig, is Aerts weer begonnen met trainen en laat hij de wereld weten dat hij sterker is dan ooit.

Op zijn sociale media deelt de inmiddels deels in Japan wonende Aerts zijn opwinding: “Still going strong, eerste kickbokstraining met mijn nieuwe knie.”. Peter Aerts blijft een inspiratie voor velen in de sport en daarbuiten. 

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *