‘Conor McGregor vecht toch niet meer!’ Tegenstander Michael Chandler uit zijn frustratie
Michael Chandler uit zijn frustratie over het feit dat Conor McGregor nog niet deelneemt aan de USADA-dopingtests die vereist zijn om te kunnen vechten, wat erop lijkt dit jaar niet meer te gebeuren.
De Canadees Chandler, die de tegenstander van McGregor zou zijn, is bezorgd en twijfelt aan het feit of hun gevecht dit jaar nog wel plaats zal vinden. McGregor heeft nog geen dopingmonsters ingeleverd in 2023 volgens de USADA-database.
Lees ook
UFC-ster Conor McGregor’s foute recordlijst: Arrestaties, mishandeling, seksueel misbruik en meer…
Is Conor McGregor nog wel de moeite waard voor de UFC?
Dit suggereert dat het gevecht met McGregor mogelijk niet doorgaat vanwege de USADA-situatie. Chandler roept McGregor op en vraagt waar hij blijft. De frustratie groeit bij Chandler door recente ontwikkelingen en het bezoek van USADA aan Chandler zelf eerder vandaag en hij benadrukt McGregor’s afwezigheid.
Chandler twijfelt aan McGregor’s deelname aan gevecht door ontbreken USADA-tests
“Oké jongens, jullie hebben allemaal het nieuws gezien: Conor zit niet in het USADA-programma,” zei Chandler in een video die op Twitter werd geplaatst. “Er zijn nog honderdnegenenzeventig dagen tot 16 december, wat de laatste grote UFC-show van het jaar zou moeten zijn”, zegt Chandler.
“En tot overmaat van ramp staat USADA vandaag bij mij voor de deur.. Waar ben je, jongen?” Volgens de online testdatabase van USADA heeft McGregor in 2023 nog geen monster ingeleverd. Chandler komt wel een keer voor onder, wat waarschijnlijk losstaat van het bezoek dat USADA hem vandaag bracht.
Chandler’s collega’s hebben de situatie opgemerkt, want Arman Tsarukyan daagde Chandler uit na zijn overwinning bij UFC on ESPN 46. “Het lijkt erop dat zijn gevecht met McGregor niet doorgaat,” vertelde Tsarukyan verslaggevers tijdens de persconferentie na het gevecht.
Plaats een reactie
5 reacties
sander24 +320
Wat een frustrerende situatie voor Chandler! Ik kan me voorstellen dat hij geïrriteerd is als hij zich aan alle regels houdt en McGregor dat niet lijkt te doen. Hopelijk wordt dit snel opgelost zodat hun gevecht alsnog kan plaatsvinden.
gijs45 +299
Ik ben echt benieuwd wat er aan de hand is met McGregor. Waarom heeft hij nog geen monsters ingeleverd, en wat betekent dit voor zijn carrière? Het is jammer dat dit soort situaties de sport negatief beïnvloeden.
Ik had echt uitgekeken naar het gevecht tussen Chandler en McGregor, dus ik hoop echt dat het alsnog doorgaat! Zou het niet geweldig zijn als McGregor zich alsnog bij USADA meldt en ze dit jaar nog kunnen vechten?
lieke83 +272
Arme Chandler, hij heeft hier echt niks mee te maken maar wordt nu wel in deze situatie getrokken. Ik hoop dat hij zich niet laat afleiden door dit gedoe en zich gewoon blijft focussen op zijn trainingen en wedstrijden.
kickboxkoning89 +531
Tsarukyan biedt zichzelf aan als vervanger, maar ik weet niet of dat hetzelfde spektakel oplevert als een gevecht tussen Chandler en McGregor. Toch zou het interessant zijn om te zien hoe Chandler het tegen hem opneemt als het gevecht met McGregor inderdaad niet doorgaat.
Meest gelezen
Herb Dean legt uit: dit zijn de regels na Pereira-Gane controverse
Glory-kampioen bereidt UFC-ster Gane voor op Pereira – “Dit is geen toeval”

Topreactie
vechtsportliefhebber23 +350
Ik had echt uitgekeken naar het gevecht tussen Chandler en McGregor, dus ik hoop echt dat het alsnog doorgaat! Zou het niet geweldig zijn als McGregor zich alsnog bij USADA meldt en ze dit jaar nog kunnen vechten?