UFC BREAKING: Francis Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik
Jairzinho Rozenstruik heeft gekregen waar hij om vroeg na zijn overwinning op Alistair Overeem, het gevecht met voormalig zwaargewicht titel uitdager, Francis Ngannou.

ESPN rapporteerde eerst het nieuws, hoewel de UFC de matchup nog moet bevestigen, is het gevecht gepland voor UFC Columbus, Ohio op 28 maart.
Rozenstruik (10-0) won zijn eerste vier UFC-gevechten allemaal door knock-out. De ervaren kickbokser begon zijn UFC-carrière met een knock-out overwinning op Junior Albini, waarna hij Allen Crowder in slechts negen seconden versloeg bij UFC Greenville.
Het gevecht der knock-out koningen
Ngannou (14-3), scoorde knock-outs tegen Curtis Blaydes en Cain Velasquez beide in minder dan een minuut en versloeg onlangs Junior Dos Santos in de eerste ronde op UFC Minneapolis.
ZIE OOK >> Rozenstruik verpletterd Overeem
De Surinaamse zwaargewicht Rozenstruik, versloeg Andrei Arlovski in minder dan 30 seconden knock-out en zorgde voor een laatste 4 seconden overwinning op Alistair Overeem bij UFC Washington afgelopen weekend..
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
