š„ MMA-vechter valt 10 verdiepingen van flat naar beneden en landt op auto
In een schokkende gebeurtenis in Rostov-aan-de-Don, Rusland, heeft MMA-vechter Magomed Zainalov, beter bekend als “Venom”, een val van de tiende verdieping overleefd.

Dit ongeval vond gisteren plaats en heeft de vechtsport gemeenschap in verbijstering achtergelaten. Zainalov, die bekend staat om zijn vaardigheden in de ring, viel van een aanzienlijke hoogte, maar zijn leven werd gered op een bijna wonderbaarlijke wijze.
Ernstige verwondingen na val op geparkeerde auto
Hoewel Zainalov het ongeluk overleefde, heeft hij ernstige verwondingen opgelopen. Bij zijn landing kwam hij terecht op een auto die buiten het gebouw geparkeerd stond. Deze onverwachte ‘zachte’ landing redde weliswaar zijn leven, maar liet hem achter met zware verwondingen aan zijn benen en bekken.
De ernst van deze verwondingen en de impact ervan op zijn toekomstige carriĆØre als MMA-vechter zijn nog onbekend.
Meest gelezen
T.J. Dillashaw over UFC 328: ‘De gewichtscut was levensgevaarlijk’
Dana White gooit benzine op het vuur: Pereira kan Jon Jones passeren
āZe verpesten het momentā ā UFC blundert live en krijgt vuur van fans
