Bokser Heather Hardy dreigt te stoppen na verlies Delfine Persoon
De Belgische bokser Delfine Persoon verloor zaterdag in Madsion Square Garden van de Ierse Katie Taylor.

In veler ogen was het verlies van Persoon onterecht, zelfs de cijfers geven aan dat de uitslag op zijn minst discutabel is. Er ging heel wat vooraf aan het gevecht van Taylor tegen Persoon, zo de Ierse Persoon het hotel uitzetten waar beiden verbleven.
ZIE OOK >> Katie Taylor laat Delfine Persoon hotel uit zetten
Nu lijken de collega’s van Persoon massaal haar kant te kiezen, bij bokser en Bellator MMA-vechter Heather “the heat” Hardy viel het verlies van Persoon zo zwaar, dat zij dit als reden ziet de bokshandschoenen in de wilgen te hangen.
In de herkansing
Op twitter zegt Hardy: Ik huil voor Persoon. Wat een vreselijk gevoel om te worden ontdaan van je welverdiende overwinning vanwege de politiek binnen het boksen. En DIT is waarom, ik ben klaar om mijn bokshandschoenen op te hangen. “
ZIE OOK>> Katie Taylor verliest onterecht van Delfine Persoon
Duidelijker kan Hardy niet zijn, Persoon was volgens analiste de betere bokser in het gevecht, haalde de meeste punten en deelde de beste stoten uit. Een herkansing wordt verwacht snel aangekondigd te worden.
I’m crying for Persoon. What a horrible feeling to be stripped of your well earned win due to the politics of boxing. And THIS is why, I’m ready to hang up my boxing gloves. @hillimpact
— Heather Heat Hardy (@HeatherHardyBox) 2 juni 2019
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
