Glory verplaatst zwaargewicht Grand Prix naar 2024: ‘Verhoeven en Plazibat als deelnemer’

antonio-plazibat-rico-verhoeven-648b769ed6fa2

Glory Kickboxing maakt bekend vandaag dat de zwaargewicht Grand Prix naar 2024 wordt verplaatst dit om meer vechters in het toernooi mee te laten doen.

Vandaag verloor Badr Hari van Uku Jurjendal en verloor zijn kans op deelname aan de Glory zwaargewicht Grand Prix. De organisatie die het toernooi nu verplaatst wil nu geblesseerde vechters zoals Antonio Plazibat toch laten deelnemen.

Het nieuws komt wel als een verrassing want eerst was aangekondigd dat de zwaargewicht Grand Prix in december dit jaar zou plaatsvinden, daar komt nu Glory 90 op 16 december voor in de plaats. Levi Rigters kwalificeerde zichzelf op gemakkelijke wijze vandaag na last minute en onvoorbereide vervanger Ion Taburceanu te verslaan, die de geblesseerde Martin Terpstra verving.

Grote namen in zwaargewicht Grand Prix 2024

Door het opschuiven van de zwaargewicht Grand Prix naar 2024 is de kans groot dat er nog een aantal zwaargewichten worden toegevoegd. Zo zou Remy Bonjasky graag Rico Verhoeven zien vechten, die zich dan helemaal onsterfelijk kan maken. Ook zou Jamal Ben Saddik mee moeten doen die al eens toernooi kampioen werd.

Ook maakte Robbie Timmers bekend dat Don Sno een van de deelnemers aan House of Glory een contract heeft gekregen en op Collosion 6 zijn opwachting zal maken.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

4 reacties

?s=40&d=mm&r=g

John67 +13

Verwacht dat Rico na het gevecht van 4 november aankondigt te stoppen. Snap niet waarom hij steeds doorgaat: heeft álles in the pocket, doorgaan tot een verliespartij is voor niemand bevredigend alleen voor zijn tegenstander en diens fans…

08-10-2023 13:23
?s=40&d=mm&r=g

John67 +13

Wanneer in 2024?

08-10-2023 13:20
?s=40&d=mm&r=g

66SICK +3

Badr kan beter gaan dammen, dan blesseerd het zijn pootje niet steeds, mits het bord niet te zwaar tillen is.

08-10-2023 10:30
6878605744941-68786057449cf-150x150

Fikret +115

Vooraf werd een 8 mans toernooi moet grote namen zoals Verhoeven, Hari, Overeem, Plazibat, Ben Saddik, Saki verwacht. Je hebt nu met Osaro, Rigters, Laidouni, Rajabzadeh, Jurjendal 5 gekwalificeerden met namen die minder tot de verbeelding spreken.

Er zijn nog 3 plekken vrij, waarvan 2 als wildcard worden weggegeven. Ik denk dat de wildcards gaan naar Plazibat en Ben Saddik. Rico Verhoeven zie ik niet meedoen. Als laatste ticket verwacht ik een wedstrijd tussen bijvoorbeeld Mahieddine en Khachab (een logische match gezien de rankings).

07-10-2023 22:49