Dit is waarom Tyson Fury tegen Usyk wil vechten in Engeland - alles of niets! Boks Nieuws
Boks Nieuws

Dit is waarom Tyson Fury tegen Usyk wil vechten in Engeland - alles of niets!

Dit is waarom Tyson Fury tegen Usyk wil vechten in Engeland - alles of niets!

Tyson Fury heeft het weer eens voor elkaar. Hij trekt de aandacht van de hele sportwereld. Dit keer draait alles om één simpele, maar keiharde eis: als er een rematch komt tegen Oleksandr Usyk, dan móet die in Engeland zijn. Punt.

Waarom? Fury zegt het recht voor z’n raap: “In Saudi-Arabië naaiden ze me.” Geen diplomatiek gedoe, gewoon zoals hij altijd praat.

Hij voelt zich zwaar genaaid door de jury tijdens hun eerste gevecht daar. Volgens hem lag alles al vast. En ja, Fury zou Fury niet zijn als hij daar geen theater van maakt.

Hij wil maar één ding: voor eigen publiek knokken. Met tienduizenden Engelse fans die schreeuwen alsof hun leven ervan afhangt.

Hij vertrouwt niks of niemand buiten Engeland

Fury heeft geen zin meer in verre reizen of rare jury’s. Hij vertrouwt simpelweg niemand buiten Engeland. Daar weet hij tenminste wat hij krijgt.

“Ze moeten mij niet vertellen dat ik moet vechten in een land waar geld alles bepaalt,” zei hij boos.

Hij voelt zich sterker in Engeland. Daar kan hij alles geven. Alles of niets, dat is hoe hij werkt.

Hij wil wraak. Op Usyk. Op de jury. Op iedereen die hem heeft laten vallen.

Het wordt Engeland, of het wordt niks.

Fury’s comeback in 2026 verrast vriend en vijand

Alsof dat nog niet genoeg is, dropte Fury nóg een bommetje. Hij komt gewoon terug in 2026. Ja, echt.

Turki Al-Sheikh, de grote sportbaas in Saudi-Arabië, gooide het nieuws eruit. Hij zei dat Fury tijdens de Riyadh Season weer in de ring staat. Met een dikke knipoog natuurlijk, want die twee hebben wel vaker dollartekens uitgewisseld.

Fury bevestigde het zelf met een grijns van oor tot oor. “Laten we eens kijken wat 2026 brengt,” schreef hij op social media, inclusief dollartekens en een paar dikke lol-emoji’s.

Zijn fans flipten compleet. Sommigen zagen het al aankomen, anderen vielen zowat van hun stoel.

En ja hoor, Usyk is alweer het mikpunt. Fury noemt hem standaard “het konijn” en jaagt alweer op hem. De spanning zit er meteen lekker in.

De wereldtitel lonkt meteen weer voor Fury

Alsof het niet gekker kan, krijgt Fury meteen een kans op de wereldtitel. De WBC zegt: “Hij is nog steeds onze man.”

Ze vinden dat Fury het boksen tijdens de coronaperiode levend hield. Voor hen blijft hij de koning van de ring.

Dus ja, als hij écht terugkeert, dan mag hij meteen voor de titel vechten. Geen wachtrijen, geen gezeik.

En alsof dat allemaal nog niet genoeg is, begint ook het verhaal rond Anthony Joshua weer op te borrelen.

Joshua’s promotor Eddie Hearn droomt nog steeds van dat gevecht tussen de twee Britse bokslegendes. Hij wil Joshua’s carrière eindigen met twee gevechten tegen Fury. Twee! Stel je dat eens voor.

Hearn denkt dat het in 2026 eindelijk kan. Wat een chaos, maar wat een spektakel zou dat worden.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws