Boksicoon Mike Tyson komt met nieuws over comeback: ‘einde aan speculaties’

mike-tyson-65b9e51fb83f0

Mike Tyson, de legendarische bokser, heeft recentelijk geruchten ontkend dat hij zou terugkeren in de ring voor gevechten tegen Fedor Emelianenko of Mark Hunt.

Deze speculaties waren opgelaaid na berichten over mogelijke matchups met deze twee vechtsportlegendes. Tyson, die sinds een verlies in 2005 tegen Kevin McBride niet professioneel heeft gebokst, maakte in 2020 een comeback voor een exhibitiegevecht tegen Roy Jones Jr., dat eindigde in een gelijkspel.

Ondanks zijn openheid over de mogelijkheid van meer oefengevechten, benadrukken Tyson en zijn team dat er geen plannen zijn voor gevechten tegen Emelianenko of Hunt.

Speculaties rondom Emelianenko en Hunt

De geruchten begonnen nadat Fedor Emelianenko, voormalig PRIDE-kampioen die onlangs met pensioen ging na een verlies tegen Ryan Bader, interesse toonde in een bokswedstrijd tegen Tyson. Mark Hunt, bekend als ‘The Super Samoan’, werd ook genoemd als mogelijke tegenstander na zijn overwinning op Sonny Bill Williams eind 2022.

Hunt zelf bevestigde in een interview dat een gevecht met Tyson mogelijk eind 2024 zou plaatsvinden. Echter, volgens een rapport van DailyMail en bevestiging van een van Tyson’s vertegenwoordigers aan Chisanga Malata, staan deze gevechten niet in de planning.

Tyson’s focus ligt elders

Een vertegenwoordiger van Mike Tyson vertelde Chisanga Malata: “Dit is onwaar. Mr. Tyson heeft met niemand in zijn kamp gesproken. Hij is niet geïnteresseerd in het doen van een gevecht met hem nu of in de toekomst.” Met deze verklaring lijkt het erop dat fans van Tyson zullen moeten wachten op een eventuele terugkeer van de bokslegende.

In de tussentijd blijft Tyson actief buiten de ring, onder meer door Francis Ngannou te helpen met zijn terugkeer naar het boksen. Tyson, die Ngannou eerder bijstond in zijn eerste bokswedstrijd tegen Tyson Fury, is opnieuw uitgenodigd om te helpen door Dewey Cooper, terwijl Ngannou zich voorbereidt op een gevecht tegen Anthony Joshua op 8 maart.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *