šŸŽ„ KSI moet 200.000 betalen en snel ook! ‘Wees een man en kom je woord na’

ksi-65302c69ebcb5

John Fury eist dat KSI hem Ā£200.000 betaalt voor een weddenschap die ze aangingen tijdens een live podcast. De inzet was de overwinning van John’s zoon, Tommy Fury, in het MisFits Boxing-evenement afgelopen weekend.

Het gevecht van Tommy Fury was er een vol controverses. In eerste instantie leek het een nipte overwinning te zijn, maar de uitslag werd later omgezet in een unanieme beslissing ten gunste van Fury. Dit zorgde voor heel wat opschudding en discussie onder fans.

Vandaag richtte John Fury zich tot social media om zijn geld op te eisen en hij deed dit op een allesbehalve subtiele manier. Hij maakte op dreigende toon duidelijk aan KSI dat hij beter kan betalen en zei: “Wees een man en betaal je weddenschappen.”

Deze onverwachte wending voegt nog meer drama toe aan een al spraakmakend gevecht. Fans zullen nu met spanning afwachten hoe KSI zal reageren op de eis van John Fury en of dit geschil nog meer vuur aan de rivaliteit tussen de twee zal toevoegen. Het lijkt erop dat het MisFits Boxing-evenement niet alleen op het podium, maar ook daarbuiten voor opschudding zorgt.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *