GLORY Kickboxing start partnership met House of Nutrition

Glory

GLORY kondigde vandaag een internationale samenwerking aan met House of Nutrition.

GLORY-63d02297f3bb2

House of Nutrition, met het hoofdkantoor gevestigd in Nederland, is sinds 1986 één van Europa’s toonaangevende leveranciers van premium (sport)voedings- en welzijnssupplementen. Samen zullen de partijen een partnerschap ontwikkelen in Europa en China

“GLORY is trots om geassocieerd te worden met House of Nutrition, een van de oudste en meest prestigieuze leveranciers van sportvoeding en welzijnsproducten in Europa,” aldus Marshall Zelaznik, CEO van GLORY.

Perfecte samenwerking

“Een combinatie van opperste toewijding en optimale voeding is wat het mogelijk maakt voor GLORY-atleten om de beste versie van zichzelf te worden, dus deze samenwerking past perfect bij de visie van House of Nutrition”, aldus Willem Göbel, CEO van House of Nutrition.

De samenwerking wordt officieel gelanceerd op GLORY 65 UTRECHT, dat plaatsvindt op vrijdag 17 mei in Central Studios, Utrecht

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *