Badr Hari als bokser naar de Olympische Spelen in Tokyo 2020
Als het aan de Nederlandse boksbond ligt komt Badr Hari uit op de Olympische Spelen in Tokyo

Zo meld de Telegraaf donderdag, de bond zou al met Badr gesproken hebben en deze zou er niet negatief tegenover staan. Badr die traint onder Mike Passenier zou zich dan voegen bij Chico Kwasi en Serginio Kanters die ook in de kwalificatie rondes mee gaan doen.
Kwalificeren
Zowel Kwasi als Kanters trainen bij Passenier. Mocht het tot een overeenkomst komen dan betekent dit dat de top kickbokser een tussenstap maakt bij GLORY Kickboxing, deze zullen Badr toestemming moeten geven om te gaan boksen op de Olympische Spelen.
Om de spelen te bereiken zullen er eerst kwalificatie rondes moeten worden gebokst. Deze starten in maart met als eerste Londen. Mochten de boksers daar niet doorheen komen dan is er een herkansing in Parijs die twee maanden later plaatsvindt.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
