Rico Verhoeven laat weten er weer klaar voor te zijn! ‘Ready to get out’
Rico Verhoeven laat via social media weten klaar te zijn om terug te keren naar de ring in een opvallende video waarin hij transformeert naar superheld modus.
Je kunt veel zeggen of kritiek hebben op Rico Verhoeven, maar de glory kampioen weet altijd weer te verrassen met zijn video aankondigingen. De topvechter keert terug uit vakantie en lijkt klaar voor zijn titelverdediging tegen Tariq Osaro.
Lees ook
Rico Verhoeven onder grote druk! ‘Gaat het hem deze keer nog lukken?’
Rico Verhoeven scoort acteerrol in actiefilm naast Gerard Butler
Wel moet Rico nog even een definitieve ‘GO’ krijgen van de controlerende artsen na zijn herstel van de operatie aan zijn knie. Maar dat lijkt wel goed te zitten en een terugkeer wordt dan ook verwacht.
Laatste gevecht voor Rico Verhoeven
Het wordt ook wel eens tijd volgens critici want de titel ligt al twee jaar te verstoffen op de plank. Bronnen geven aan dat het wel eens Rico’s laatste gevecht voor Glory zou kunnen zijn, maar dat is niet bevestigd.
De kampioen zelf gaf al aan dat zijn blessure het gevolg is van jaren trappen uitdelen, wat op zich plausibel is. Zo vertelde voormalig UFC kampioen Amanda Nunes dat dit ook voor haar de echte reden was om met pensioen te gaan.
Wat er ook staat te gebeuren de fans van de koning va het kickboksen zitten klaar om Rico te zien schitteren en hopelijk niet voor het laatst.
Plaats een reactie
7 reacties
Grobbie +505
Hij heeft geluk dat het allemaal netjes in elkaar gezet is door glory alle mindere tegenstanders geen beste zwaargewicht tijd en ook glory heeft moeten teren op zijn potjes nogmaals saaie gozer lekker stoppen en in de anonimiteit verdwijnen
Grobbie +505
Ga lekker in films acteren, goeie cardio dat is hèt dan een atleet geen kampioen saaie acteur nepgozer joh
Fikret +115
Dan hoop ik dat hij begin volgend jaar ook nog een titelgevecht tegen de winnaar van de Heavyweight Grand Prix 8 man toernooi mee pakt waarvoor Laidouni en Cookie al zijn geplaatst, de winnaar van het 4 mans toernooi Terpstra/Mo Amine/Rajabzadeh/Jurjendal zich voor plaatst, winnaar van Badr Hari/McSweeney zich plaatst en in het vervolg namen als Plazibat, Ben Saddik, Ligters, Mahiedinne, Khachab een kwalificatiewedstrijd krijgen voor plaatsing.
gijs45 +299
Ik ben zo blij dat Rico terugkeert naar de ring! Ik moet toegeven, ik was een beetje bezorgd over zijn knieoperatie, maar het klinkt alsof hij helemaal klaar is om te vechten. Kan niet wachten om hem weer in actie te zien.
muaythaiexperte +361
Eerlijk gezegd, ik denk dat het tijd is voor Rico om met pensioen te gaan. Ik bedoel, de man is ongelooflijk en heeft ons zoveel geweldige gevechten gegeven, maar zijn gezondheid moet voorop staan. Kijk naar wat er met Nunes gebeurde!
anouk52 +314
Als dit echt Rico’s laatste gevecht is, hoop ik echt dat hij wint. Het zal jammer zijn om hem te zien gaan als hij verliest. Maar weet je, winnen of verliezen, Rico zal altijd een legende zijn in mijn ogen!
karatekid78 +381
Twee jaar zonder titelverdediging is belachelijk lang. Ik bedoel, ik snap dat hij geblesseerd was en herstel nodig had, maar als je de titel niet kunt verdedigen, zou je hem dan niet moeten opgeven? Het lijkt gewoon niet eerlijk tegenover andere vechters die daarop wachten.
Meest gelezen
Donovan Wisse en Kwasi botsen voor Glory titelgevecht: “Hij praat, ik lever”

Topreactie
anouk52 +314
Als dit echt Rico's laatste gevecht is, hoop ik echt dat hij wint. Het zal jammer zijn om hem te zien gaan als hij verliest. Maar weet je, winnen of verliezen, Rico zal altijd een legende zijn in mijn ogen!