K-1 Kickboks kampioen bruut knock-out geslagen tijdens training (video)

hideaki-yamazuki

Hideaki Yamazaki de K-1 Super Lichtgewicht wereldkampioen schaamt zich niet. Hij plaatste een video op social media waarin te zien is dat hij zwaar knock-out gaat.

hideaki-yamazuki-1024×729-63d01370f3097

Dat Hideaki Yamazaki die tijdens een training knock-out geslagen wordt, zelf een video van het incident plaatst, zal je niet veel vechters zien doen. Klaarblijkelijk heeft de Japanner er geen moet mee om te laten zien wat er gebeurde.

Knock-out koning

Tijdens een sparring sessie met cruisergewicht Ryo Aitaka ging Yamazaki hard onderuit. Beide kickboksers droegen hoofdbescherming, toch bleek dit niet genoeg om een knock-out te voorkomen.

Yamazaki is zelf een waar knock-out kanon en versloeg in september Rukiya Anpo op de K-1 World GP 2020 in Osaka, door deze buiten westen te slaan.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *