Glory’s Luis Tavares over 4 man toernooi! ‘Er is altijd veel drama’

luis-tavares-640b181a1a913

Luis Tavares vecht op 29 april tijdens Glory 85 tegen Enver Sljivar in de semi finale van het vierman zwaargewicht toernooi. De stap naar een hogere gewichtklasse had niet iedereen verwacht.

Voor Luis Tavares is de deelname aan Glory vierman toernooi gelijk een stap omhoog in gewicht, de topatleet die eerder 10 maanden geschorst was vanwege een constatering op het gebruik van een verboden stof gaat staat er positief in.

Luis Tavares heeft zijn ambities hoog gesteld voor zijn toekomst bij Glory

Tijdens zijn tijd uit de ring had Tavares veel contact met Scott Rudmann de CEO van Glory, hierover zegt Tavares zich goed bij te hebben gevoeld. Ook wil hij zich richten op de titel in zijn nieuwegewichts klasse. Immers komt er ook een tijd na Rico Verhoeven die al jaren eenzaam aan de top staat.

Over het toernooi zelf zegt Tavares dat er altijd wel dram omheen is. Dit in verband met de verwachtingen wie er uiteindelijk zal winnen. 

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *