🎥 Slaande ruzie bekende boksers aan de ring tijdens titelgevecht Katie Taylor
Conor Benn en Kell Brook waren in Dublin voor de thuiswedstrijd van Katie Taylor tegen Chantelle Cameron en kregen daar slaande ruzie. De twee moesten uiteindelijk uit elkaar worden gehaald.
Tijdens een interview aan de ring merkte Brook zijn mogelijke tegenstander op, die langs liep. Benn was niet blij met wat er gezegd werd en de twee kregen een duw en trek wedstrijd tegen elkaar voordat ze gescheiden werden.
De twee werden gelinkt aan een gevecht dit jaar, en het laatste wat erover gehoord werd, was dat Brook ging trainen en dat Benn niet wilde vechten. Dat was totdat ze elkaar in Dublin tegen het lijf liepen eerder vandaag.
Op dit moment lijkt het erop dat Brook klaar is voor een gevecht in september. Het lijkt er sterk op dat er een tegenstander (Benn) op hem zit te wachten.
Meest gelezen
Fury-Joshua opnieuw onzeker na ruzie over locatie: Dana White reageert
‘Ik zoek een nieuwe tegenstander’: Fury hint op trilogie met Usyk
Drie wereldtitels op het spel in clash tussen Navarrete en Foster
