'Het gaat nú beginnen' – boksheld Gradus Kraus opent nieuw hoofdstuk
De spanning stijgt bij Team Kraus. Op 31 januari maakt Gradus Kraus zijn langverwachte debuut in Londen tijdens het prestigieuze Boxxer-gala in de Copper Box Arena. De tegenstander is nog niet bekend, maar de verwachtingen zijn torenhoog.
Lees ook
Jake Paul wil rust én een baby – steunt Jutta Leerdam bij laatste olympische kans
Glory’s grote kickboksconcurrent K-1 pakt uit – recordaantal events in 2026
Een groot podium voor een groot talent
Kraus wordt gezien als het grootste Nederlandse bokstalent sinds jaren. Zijn deelname aan het BBC-gala in Londen plaatst hem in één klap in de schijnwerpers van het internationale bokspubliek.
De avond wordt live uitgezonden op BBC Two en BBC iPlayer – een zeldzaam groot podium voor een jonge vechter die pas aan het begin van zijn profcarrière staat.
Een debuut tussen grote namen
De hoofdpartij van de avond is Adam Azim tegen Gustavo Lemos – een gevecht dat in Engeland als ‘statement fight’ wordt gezien. Kraus deelt dus het affiche met één van de meest besproken namen in het Britse boksen.
Azim wordt al jaren gevolgd door de BBC en geldt als toekomstig wereldkampioen. Het zegt veel over het vertrouwen dat de organisatie in Kraus heeft.
Vooruitgeschoven pion van een nieuwe generatie
Nederland levert zelden boksers af die meedraaien op dit niveau. De keuze om Kraus nu al in te zetten op een event van deze omvang is opvallend. Zijn team wil duidelijk geen tijd verspillen.
Met zijn agressieve stijl, techniek en flair past Kraus precies in de internationale trend van jonge, spectaculaire vechters. De BBC-uitzending geeft hem toegang tot miljoenen kijkers – iets waar Nederlandse boksers zelden van kunnen dromen.
Wie durft tegenover Kraus te staan?
Het wachten is op de officiële bekendmaking van Kraus’ tegenstander. De matchmaking moet snel rondkomen, want 31 januari nadert. Het kamp van Kraus lijkt echter vertrouwen te hebben dat het spektakel gegarandeerd is, ongeacht wie er tegenover hem staat.
Een sterke debutant? Een taaie Brit? Of een verrassende naam uit Oost-Europa? Binnenkort weten we meer.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties