Enfusion brengt dikke bokspartij: Tony Jas strijd om wereldtitel in Dordrecht Boks Nieuws
Boks Nieuws

Enfusion brengt dikke bokspartij: Tony Jas strijd om wereldtitel in Dordrecht

Enfusion brengt dikke bokspartij: Tony Jas strijd om wereldtitel in Dordrecht

Boksen is hotter dan ooit, en dat is mede te danken aan de bakken geld die Saoedi-Arabië erin pompt. TKO, het moederbedrijf achter de UFC en WWE, heeft de eerste stappen gezet in de bokswereld, en nu doet Enfusion daar nog een schepje bovenop.

Op 12 april gaat het los in Dordrecht. Tony Jas, een beest in de vechtsport en nog ongeslagen, neemt het op tegen de even indrukwekkende Kristian Vargas uit Slowakije. Twee vechters, geen verliespartijen, en één titel op het spel. Dit wordt vuurwerk.

Tony Jas wil laten zien wie de baas is

Tony Jas is geen kleine jongen in de vechtsport. Hij heeft al meerdere wereldtitels op zak in het kickboksen en heeft gevochten bij grote organisaties zoals Enfusion en Glory. Daarnaast was hij onderdeel van het Nederlandse nationale boksteam, dus zijn stoten komen met precisie en kracht.

Nu zet hij zijn ongeslagen status op het spel tegen een man die net zo graag wil winnen.

Kristian Vargas is ook niet zomaar iemand. De Slowaak heeft nog nooit verloren en staat bekend als een gevaarlijke bokser met serieuze knock-outkracht. Dit gevecht wordt er een waar je vanaf de eerste seconde op het puntje van je stoel zit.

De Smash Boxing World Title ligt voor het grijpen

Dit is niet zomaar een gevecht. De winnaar gaat naar huis met de Smash Boxing World Title. Dat betekent niet alleen eeuwige roem, maar ook een ticket naar grotere gevechten en meer geld.

Dit duel kan de toekomst van het Europese profboksen veranderen en nieuwe kansen openen voor beide vechters.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws