Bokswereld in shock: Haney vs Lopez gaat niet door - wat nu? Boks Nieuws
Boks Nieuws

Bokswereld in shock: Haney vs Lopez gaat niet door - wat nu?

Bokswereld in shock: Haney vs Lopez gaat niet door - wat nu?

De langverwachte bokswedstrijd tussen Devin Haney en Teofimo Lopez op 16 augustus in Riyad is van de baan. De onderhandelingen zijn stukgelopen.

Beide boksers stonden gepland voor een gevecht op een gewicht van 145 pond. Een duel tussen twee jonge sterren, waar al jaren naar werd uitgekeken.

Haney versloeg onlangs voormalig kampioen Jose Ramirez. Lopez verdedigde zijn Ring-titel succesvol tegen Arnold Barboza Jr.

Haney uit frustratie na afblazen deal: “Teo is een duck”

Haney liet dinsdag in een interview met The Ring weten dat hij alles gedaan heeft om het gevecht rond te krijgen. Hij zegt dat hij dagen heeft gewacht op de handtekening van Lopez.

“Dit was het juiste moment. Ik heb mijn deel gedaan,” aldus Haney. “Maar Teo liet weten dat hij dit gevecht niet wil. Hij heeft iedereen z’n tijd verspild.”

Haney is duidelijk kwaad. “Teo is een duck. Geen enkele promotor zou nog met hem moeten werken.”

Lopez zwijgt, Haney kijkt naar alternatieven voor Riyad Season

Het team van Teofimo Lopez weigert commentaar te geven. Haney, die 32-0 staat met 15 knock-outs, wil nu een andere grote tegenstander vinden.

Hij zegt open te staan voor nieuwe opties samen met Riyad Season en The Ring. Zijn laatste gevecht tegen Ramirez was zijn debuut bij de weltergewichten, op 144 pond.

Lopez (22-1, 13 KO’s) is net als Haney een voormalig onbetwiste lichtgewichtkampioen. Beiden versloegen eerder Vasiliy Lomachenko via jurybeslissing.

Maar dit keer blijft de ring leeg.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws