Bokskoning van Leiden wordt op 25 oktober gekroond - oorlog in de ring
Leiden maakt zich op voor een spectaculaire boksshow. Op 25 oktober vindt in Bokshuis Leiden het evenement plaats waar de titel Bokskoning van Leiden op het spel staat.
De hoofdpartij gaat tussen de ervaren profbokser Abdel Sakr, bekend om zijn ijzeren vuisten, en het jonge talent Sina Lhk, een bokser met razendsnelle handen en een honger naar succes.
Bokshuis Leiden zet groot programma neer met twintig partijen
Het evenement belooft meer te worden dan alleen een hoofdpartij. Bokshuis Leiden brengt maar liefst twintig gevechten op één avond. Ook staan er vier superfights gepland waarvan de namen later bekendgemaakt worden.
Naast de hoofdpartij krijgen fans de kans om alle bokshuis-boksers in actie te zien. Het wordt een avond vol spanning, emotie en keiharde actie in de ring.
Kaarten en starttijd voor de grote boksshow
De deuren van Bokshuis Leiden openen om 17:30 uur. De eerste wedstrijd begint om 18:00 uur. Voor wie erbij wil zijn: tickets kosten tot 25 september €22,50. Daarna stijgt de prijs naar €30. Leden van Bokshuis betalen altijd €22,50.
De organisatie rekent op een uitverkochte zaal en een fanatiek publiek dat zijn favoriete vechters naar de overwinning schreeuwt.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties