Kickboks wedstrijd Ismael Lazaar vs Gökhan Gedik afgelast

lazaar
lazaar-63d0209d9ba92

De geplande match tussen Ismael Lazaar en Gökhan Gedik gaat niet door.

Beide kickboksers zouden elkaar treffen tijdens het Enfusion Antwerp event welke gehouden wordt op 2 november in de Lotto Arena, Antwerpen. Het afgelasten van het gevecht wordt gemeld op social media, navraag leert dat details nog niet bekend zijn.

Geduchte vechter

Lazaar stond voor het laatst in de ring tegen UFC veteraan Mark Godbeer in Macau op een MAS Fight event. De twee vechters stonden 10 minuten lang tegenover elkaar zonder pauze in wat een slopend gevecht bleek. Na afloop was het Godbeer die zijn respect uitsprak over Lazaar en diens vechters hart.

ZIE OOK >> Ismael Lazaar in loodzwaar gevecht met Mark Godbeer

Ook vocht Lazaar die voormalig wereldkampioen is bij Enfusion, tegen GLORY wereldkampioen Rico Verhoeven in mei 2017 tijdens GLORY 41. Verhoeven kwam toen als winnaar uit de bus.

Schermafbeelding-2019-10-21-om-20.28.37-63d0209db8bee

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *