Topvechters Meksen en Vienot zien gevechten verdampen door rechtszaak met grote vechtsportbond

meksen-viennot-64415c991e364

Annissa Meksen voormalig Glory wereldkampioen en Jimmy Vinot Superkombat kampioen mogen voorlopig niet vechten bij ARES FC. Een rechtszaak met ONE Championship gooit roet in het eten.

Net als Jimmy Vienot zal Anissa Meksen op 11 mei niet vechten op Ares 15. Afgezien van de nieuwe klap voor de Franse organisatie, houdt ONE Championship, waarmee de twee Fransen in conflict zijn de boel flink op.

Meksen en Vinot liggen flink overhoop met de grootste vechtsportbond uit Azië, Meksen klaagde al tijden dat zij nooit een echt gevecht kreeg en dat de kampioen Janet Todd haar constant ontweek. Ook leek ONE haar tegen te werken.

De Francaise verliet ONE uiteintelijk om een nieuwe weg in te slaan. Bij Glory ging Meksen ook met een nasmaak weg doordat zij vond dat deze haar ook onheus had bejegend.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *