MMA-vechter breekt neus maar ziet de lol er wel van in

De Russische vechter Yana Kunitskaya poste een video van haar gebroken neus, die zij opliep na haar recente gevecht tijdens UFC Fight Night 146 tegen Marion Reneau.
In de video ligt zij op een ziekenhuisbed met een gezichtsmasker en maakte nonchalante grapjes over haar neus met haar coach, Ray Sefo.
In haar Instagram-verhalen zei ze ook dat ze naar Las Vegas gaat, waar haar neus in no time zal worden hersteld en beter dan ooit zal zijn. De Instagram-volgers van de vechter spraken hun steun uit.
Aanhouder wint
Haar ongelooflijke vechtvaardigheden en het doorzettingsvermogen werden onderstreept die haar in staat stelden te volharden tot het einde van de laatste ronde, ondanks haar verwondingen.
Veel gebruikers van sociale media merkten op dat de Russische vechter blij moet zijn met zo’n geweldige coach, die in staat is om haar te ondersteunen na een heftig gevecht met een grap.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
