Kampioen Anthony Joshua hoofdrol in nieuwe boks game
Als de berg niet naar Mozes komt, dan gaat Mozes maar naar de berg, zo moet top bokspromotor Eddie Hearn gedacht hebben. “EA Sports lijkt niet echt geïnteresseerd in boksen en Fight Night”, zegt de grote baas van Matchroom Boxing.

EA Sports is sinds de release van Fight Night Champion voor PlayStation 3 en Xbox 360 in 2011 inactief gebleven. EA Sports lijkt niet echt geïnteresseerd in boksen en Fight Night”, zegt Hearn.
De boks game moet er komen
“We zullen onze eigen rivaliserende game starten voor EA Sports ‘Fight Night, ik en de enige echte Prince Khalid, we zullen het doen, “zegt Hearn. Fans reageren enthousiast op het nieuws waar bokskampioen Anthony Joshua zeker een hoofdrol in zal krijgen.
Het bedrijf had veel gespeculeerd of er vorig jaar een nieuwe aflevering zou komen na het sluiten van de Fight Night Round Four-servers. Maar nu neemt Hearn dus de bokshandschoenen op en komt met een eigen boks game, wanneer deze uitkomt is niet bekend.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
