FLOYD MAYWEATHER: ‘Conor McGregor is bang voor een rematch’

mc-may

Floyd Mayweather zegt dat Conor McGregor niet nog een keer wil vechten

mc-may-63d01df3b27d7

De 31-jarige McGregor werd verslagen door de Amerikaan tijdens zijn boksdebuut in 2017, het laatste professionele gevecht van Mayweather, die zegt dat McGregor bang is om opnieuw tegen hem te vechten.

De 43-jarige Mayweather veroorzaakte afgelopen november comeback-geruchten nadat hij had aangekondigd dat hij “in 2020 met pensioen zou gaan” om met UFC-baas Dana White samen te werken aan een “spectaculair evenement”.

Mayweather wil comeback

En het lijkt erop dat de ringlegende plannen heeft versneld om weer een comeback te maken met onlangs gepubliceerde video’s en foto’s van trainingen in zijn sportschool in Las Vegas.

Mayweather is zelfs weer aan het sparren en dit maakt volgens hem zijn rivaal McGregor bang, en zegt: “Waar hij is? Hij wil dit niet.” McGregor aan de andere kant zegt open te staan voor een rematch of het er van komt en wanneer is niet duidelijk.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *