Enfusion (8TKO) kickboksen maakt megaklapper: 'Live te zien in Nederland via grote partij'
De kickboksarena staat op het punt om te exploderen met actie, want op zaterdag 11 november brengt Enfusion een exclusieve livestream van het 8TKO-evenement, rechtstreeks naar jou in je huiskamer.
Lees ook
Badr Hari haalt stevig uit naar Israël: 'Wereld, kijk wat ze hebben gedaan'
Israëlische MMA-ster post dodelijk bericht over UFC-icoon Khabib Nurmagomedov
Dit sensationele evenement vindt plaats in Doetinchem en brengt acht van 's werelds meest getalenteerde bantamgewicht vechters (tot 61 kilogram) samen voor een episch knock-out toernooi. De uitzending begint om 20.15 uur en belooft een avond vol opwindende gevechten en onvergetelijke momenten. En je kunt het live zien via AD.nl.
Enfusion gaat mainstream
Enfusion, bekend om zijn adembenemende gevechten, is vastbesloten om de vechtsportliefhebbers een spektakel te bieden dat ze niet willen missen. De locatie voor deze intensieve confrontaties is de SaZa Topsporthal in Doetinchem, die zich ongetwijfeld zal vullen met gejuich en spanning.
Dat Enfusion vai het AD te zien zal zijn betekent dat de organisatie onder een groter en mainstream publiek te zien zal zijn, een grote stap voor de organisatie. De kwartfinales van het 8TKO-toernooi zijn al vastgesteld en beloven enkele epische gevechten. Hier is een overzicht van de aanstaande gevechten:
| Ilyasse Koujjit | vs | Gordon Kalaykhan |
| Hamid Najafi Alpha | vs | Ayoub Bourass |
| Rida Bellahcen | vs | Salah Hitou |
| Adam El Hammouchi | vs | Saber Ta |
Reservegevecht: Dwayne Panka vs. Hamza Hazzar
Ilyasse Koujjit, die eerder dit jaar indruk maakte bij zijn debuut voor Enfusion, zal de ring betreden om het op te nemen tegen Gordon Kalaykhan uit Suriname. De jonge Ayoub Bourass, slechts 19 jaar oud, en met al vijf overwinningen op zijn naam, zal Doetinchem betreden om te strijden tegen Hamid Najafi Alpha. Een Frans-Belgisch onderonsje vindt plaats tussen Saber Tabi en Adam El Hammouchi. En laten we de ongeslagen Enfusion-ster Salah Hitou niet vergeten, want hij zal vechten tegen Rida Bellahcen.
Deze gevechten beloven pure adrenaline en opwinding, waarbij de winnaars doorgaan naar de grote show op 30 december. Tijdens die show zullen de halve finales en uiteindelijk de finale plaatsvinden, waarbij slechts één vechter als glorieuze kampioen tevoorschijn zal komen. Bereid je voor op een avond vol onverwachte wendingen en spetterende knock-outs, want het 8TKO-evenement is er een dat je niet mag missen!
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties