Vechtmachine! Titelkans voor Max Weekers na winnen 8-man Enfusion kickbokstoernooi Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

Vechtmachine! Titelkans voor Max Weekers na winnen 8-man Enfusion kickbokstoernooi

Vechtmachine! Titelkans voor Max Weekers na winnen 8-man Enfusion kickbokstoernooi

Max Weekers heeft tijdens Enfusion Talents 109 bewezen dat hij een kracht is om rekening mee te houden. Afgelopen weekend vocht Weekers zich door een heus 8-man toernooi bij Enfusion.

Met zijn trainer Yael Heatubun had Weekers gewerkt aan een strategie die succesvol bleek tegen Thomas Doeve, waarbij Weekers vanaf het begin de overhand nam.

Halve finale: Tactisch overwicht

De halve finale zag Weekers tegen Aquil Richards, waarbij Max met een slimme verdediging en effectieve counters Richards overtroefde om zijn plek in de finale veilig te stellen.

De finale: Een Duidelijke Overwinning

In een dominante finale tegen Soufyan El Atioui liet Weekers zien dat hij zowel technisch als conditioneel de sterkere vechter was, wat hem niet alleen de toernooiwinst opleverde maar ook een titelkans in de -85kg klasse van Enfusion tegen de ervaren Miles Simson.

Met een ongeslagen prof-record van 8-0 is Weekers een serieuze uitdager voor de wereldtitel bij Enfusion. In de wandelgangen wordt Weekers gezien als eeen echte vechtmachine die geen uitdaging uit de weg gaat. Het komende titelgevecht beloofd dan ook vuurwerk.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws