UFC Topvechter Rozenstruik naar Glory - ontslag maakt weg vrij?

Jairzinho Rozenstruik, de bekende Surinaamse UFC-vechter, is zonder pardon uit de organisatie gezet. Het nieuws kwam compleet onverwacht voor Rozenstruik. Afgelopen weekend verloor hij van Sergei Pavlovich in Saoedi-Arabië.
Alles leek normaal, maar UFC-president Dana White was na afloop totaal niet tevreden. Dat leidde direct tot zijn ontslag.
Rozenstruik had nog drie gevechten op zijn contract
Rozenstruik had nog drie gevechten op zijn contract staan en had dit nieuws totaal niet zien aankomen. Toch lijkt hij zich daar niet lang druk over te maken. Rozenstruik, met een achtergrond in kickboksen, blijft niet lang zonder opties.
Direct na het nieuws begonnen fans en experts te speculeren over zijn volgende stap.
Glory of Karate Combat als nieuwe bestemming?
Veel fans en experts zien hem al in het Glory Last Heavyweight Standing-toernooi, dat in april begint. Ook Karate Combat lijkt een serieuze optie. Bas Rutten, de Nederlandse UFC-legende, heeft invloed binnen die organisatie.
Karate Combat-CEO Asim Azidi ziet een gevecht tussen Rozenstruik en Robelis Despaigne, die ook uit de UFC werd gezet, wel zitten.
Toekomstplannen van Rozenstruik in de vechtsport
Het is slechts een kwestie van tijd voordat Rozenstruik weer in actie komt. Een overstap naar Glory zou logisch zijn, omdat die organisatie de laatste jaren meerdere vechters aan de UFC heeft verloren.
Het Last Heavyweight Standing-toernooi heeft kritiek gekregen vanwege onbekende deelnemers. Met Rozenstruik erbij zou dat toernooi meer aandacht en geloofwaardigheid krijgen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties