Schok! Verliest Rico Verhoeven zijn toppositie in Glory? Dit verandert alles
Glory heeft een grote verrassing aangekondigd in de zwaargewicht divisie. De organisatie heeft de rankings tijdelijk opgeschort. Dit nieuws werd bevestigd via de officiële website van Glory.
Met 32 zwaargewichten die strijden in het Glory Last Heavyweight Standing toernooi, worden de rankings gepauzeerd. Pas na de afloop van het toernooi later dit jaar worden de nieuwe posities vastgesteld.
Lees ook
'Waar is Badr Hari?' Glory fans boos na aankondiging kickboksorganisatie
Kan Badr Hari het maken in de UFC - de keiharde waarheid
"De vraag rijst of Rico Verhoeven dan ook zijn nummer een toppositie verliest aangezien hij ook niet meedoet aan het toernooi. Want als het voor elke vechter geldt dan zou de kampioen daar ook onder moeten vallen", aldus een kickbokskenner.
Een eerlijke strijd zonder invloed van rankings
Glory CEO Marshall Zelaznik verklaarde dat het toernooi volledig onvoorspelbaar zal zijn. Ranglijsten spelen geen enkele rol in de matchups. Alle gevechten en toernooibrackets worden willekeurig gekozen, waardoor iedere vechter een eerlijke kans krijgt.
Het Glory 99: Last Heavyweight Standing evenement markeert de start van het toernooi. Dit evenement vindt plaats op 5 april in Rotterdam Ahoy. De eerste ronde bestaat uit zestien gevechten tussen zwaargewichten. Glory belooft hiermee een van de meest spectaculaire evenementen in de geschiedenis van de vechtsport.
Deelnemerslijst van het Glory zwaargewichttoernooi
De lijst van 32 vechters die deelnemen aan het toernooi is bekendgemaakt. Onder hen zijn grote namen zoals Jamal Ben Saddik, Benjamin Adegbuyi en Tariq Osaro. Fans kunnen zich voorbereiden op intense en explosieve gevechten tussen de beste zwaargewichten ter wereld.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties