Rajabzadeh knock-out en door de touwen – Glory 100 op z’n kop

Wat begon als een sportief gevecht eindigde in complete chaos. Tijdens Glory 100 stonden Bahram Rajabzadeh en Mory Kromah tegenover elkaar. Wat volgde was geen technisch kickboksen, maar een bruut duel zonder rem.
Het gevecht liep zo uit de hand dat zelfs de directie van Glory zich ermee bemoeide. Beveiliging stond aan de rand van de ring. Het publiek wist niet wat het zag.
Lees ook
Pijnlijke exit voor Jamal Ben Saddik op Glory 100 - Tranen en teleurstelling
Glory 100 Live! Donovan Wisse houdt titel na keiharde rematch met Boapeah
Bahram Rajabzadeh krijgt punt aftrek na illegale knie in ronde één
In de eerste ronde probeerde Rajabzadeh snel het verschil te maken. Maar hij ging over de grens. Een illegale knie leverde hem direct een punt aftrek op.
Kromah reageerde fel. De sfeer werd grimmig. Scheidsrechter en officials moesten meermaals tussenbeide komen.
Mory Kromah neemt wraak en slaat Rajabzadeh knock-out door de touwen
Na het incident met de knie liet Kromah zien dat hij zich niet liet intimideren. Hij kwam terug met harde stoten. Rajabzadeh probeerde zich te herstellen, maar kreeg het zwaar.
Kromah sloeg hem vol op het hoofd. Rajabzadeh viel achterover en werd letterlijk door de touwen geslagen. De scheidsrechter telde niet eens meer. Het was over.
Chaos in de ring zorgt voor optreden van beveiliging en Glory-directie
De sfeer in de zaal sloeg om. Fans stonden op stoelen. Mensen schreeuwden. De ring liep bijna vol. Beveiligers en leden van de Glory-organisatie stapten in om te voorkomen dat het volledig escaleerde.
De overwinning ging naar Kromah. Maar de manier waarop blijft bij. Dit was meer dan sport. Dit was een gevecht dat nog lang zal nazinderen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties