Jamal of Bahram - wie heeft de meeste knock-outs in zijn vuisten op GLORY 100? Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

Jamal of Bahram - wie heeft de meeste knock-outs in zijn vuisten op GLORY 100?

Jamal of Bahram - wie heeft de meeste knock-outs in zijn vuisten op GLORY 100?

GLORY 100 belooft vuurwerk, maar wie van de vechters op de kaart brengt het meeste explosieve geweld? Een blik op de statistieken laat zien dat sommige namen garant staan voor een vroege finish.

Rico Verhoeven heeft 21 knock-outs op zijn naam, maar dat is slechts een fractie van wat Bahram Rajabzadeh laat zien. Hij heeft er maar liefst 63 in 75 gevechten. Zijn bijnaam “The Golden Wolf” is dan ook niet voor niets. Ook Jamal Ben Saddik scoort hoog, met 29 KO’s in 38 overwinningen.

Bahram Rajabzadeh heeft het hoogste knock-out percentage van de avond

Rajabzadeh's statistiek is indrukwekkend: 84 procent van zijn overwinningen eindigde via KO. Geen enkele andere vechter op het evenement zit daar dichtbij. Als hij wint, doet hij dat meestal snel en hard. Zijn openingsgevecht tegen Asdren Gashi kan dus zomaar eindigen in de eerste ronde.

Jamal Ben Saddik is met zijn 76 procent KO-ratio ook levensgevaarlijk. Zeker in een toernooiformat is dat een voordeel. Hoe sneller je klaar bent, hoe frisser je bent voor het volgende gevecht.

Rematches brengen extra spanning met zich mee

Niet alleen knock-out power telt mee bij GLORY 100. Er staan ook meerdere rematches op het programma. Zo neemt Donovan Wisse het opnieuw op tegen Michael Boapeah. Hun eerdere gevecht ging over de volle afstand, maar beide mannen zijn sindsdien gegroeid.

bahram rajabzadeh

Ook Petch en Miguel Trindade treffen elkaar opnieuw. Hun eerste gevecht werd beslist op punten, maar Trindade zwoer dat hij het deze keer niet aan de jury zou overlaten. Met 27 KO’s op zijn naam klinkt dat dreigement serieus.

Vergelijk met K-1 Grand Prix onderstreept niveauverschil

In de hoogtijdagen van K-1 zagen we legendes als Remy Bonjasky, Ernesto Hoost en Peter Aerts domineren met brute KO’s. Maar als je puur naar cijfers kijkt, zijn sommige vechters op GLORY 100 nog meedogenlozer.

Rajabzadeh's 63 KO's overtreffen het record van menig K-1-kampioen. En het feit dat GLORY vier toernooien op één avond organiseert, doet denken aan de opzet van de oude K-1 Grand Prix, waar winnaars drie gevechten op één avond moesten overleven. Alleen de sterksten, fysiek én mentaal, komen daar doorheen.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws