‘Ik zag niets meer’: Glory-vechter Kaffa klaagt over haargel na keihard gevecht met Bourass
Twee Glory-vechters in een keiharde botsing buiten het grote podium. Gisteren vochten Jan Kaffa en Ayoub Bourass een intens gevecht uit tijdens het IFP-event in Genk, België. Geen MMA, maar puur kickboksen — en het ging er fel aan toe. De rivaliteit tussen beide mannen was voelbaar van begin tot eind.
Lees ook
Stan Bertens boekt snelle zege in MMA-kooi - Verhoeven en Aspinall achter succes
'Ook Rico Verhoeven niet' – Bonjasky vindt dat niemand groter is dan de sport
Geen lichtshow, wel vuurwerk in de kooi
Hoewel het duel zich niet afspeelde onder de lichten van Glory Collision, stond het bol van de spanning. Beide vechters lieten zich van hun rauwste kant zien. Elke stoot had lading. Het publiek voelde dat er meer op het spel stond dan alleen een overwinning.
Winst voor Kaffa na drie rondes vol strijd
Na drie zinderende rondes wees de jury Jan Kaffa aan als winnaar. Ayoub Bourass was zichtbaar ontevreden met die beslissing. Zijn reactie na afloop sprak boekdelen. Kaffa zelf was open over wat er gebeurde tijdens het gevecht.
“Op een bepaald moment zag ik niets uit een van mijn ogen,” zei hij tegen Vechtsport Info en CahmpsTalk. “Niet door een stoot, maar door de gel uit het haar van Bourass.” Volgens Kaffa meldde hij dit direct aan de scheidsrechter én aan zijn tegenstander. Reactie bleef uit.
Boze coach wijst naar gewicht
Coach Maik Polanen, die Kaffa begeleidde, hield zich niet in. Volgens hem begon het scheve evenwicht al bij de weging. “Bourass kwam te zwaar binnen. Het scheelde een paar kilo. Toch hebben we de partij laten doorgaan,” liet hij weten. Zijn woorden onderstrepen de frustratie over hoe het duel verliep, ondanks de winst.
Rivaliteit smaakt naar meer
De ontmoeting tussen Kaffa en Bourass was meer dan een reguliere partij. Twee bekende gezichten uit de Glory-wereld die hun eer wilden verdedigen, buiten het grote circuit. Dat leverde een partij op die de moeite waard was voor elke vechtsportliefhebber. Ruw, echt en zonder filter.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties