Khabib Nurmagomedov behoudt UFC titel verslaat Justin Gaethje
UFC Kampioen Khabib Nurmagomedov wist met succes zijn UFC lichtgewicht titel te behouden tegen Justin Gaethje.

Zaterdagavond 24 oktober was het dan zover het langverwachte gevecht tussen UFC lichtgewicht kampioen Khabib Nurmagomedov en interim kampioen Justin Gaethje op Fight Island in Abu Dhabi.
Het was de eerste wedstrijd van Khabib zonder zijn vader en coach Abdulmanap die eerder dit jaar overleed aan de gevolgen van het coronavirus.
Hevige partij
De wedstrijd was in de eerste ronde veelal staande. Gaethje deelde een aantal stevige trappen uit die Khabib flink raakte. In ronde twee leek het er op dat deze staande zou eindigen.
Echter lukte het Khabib om Gaethje op de grond te krijgen. Gaethje raakte verstrengeld in een verwurging en tikte een paar keer af. De scheidsrechter had dit niet meteen door. Toch lukt het om af te tikken en de strijd eindigde in een submission TKO. Na afloop kondigde Khabib aan met pensioen te gaan “dit was mijn laatste gevecht.”
Meest gelezen
Glory-kampioen bereidt UFC-ster Gane voor op Pereira – “Dit is geen toeval”
“Overleef je, dan krijg je $200.000” – UFC-ster Chimaev daagt olympiërs uit
“Ik kon het niet stoppen” – Robert Valentin pakt eerste UFC-winst en barst in tranen uit
