Triest: Politieprobleem verpest groot kickboksevenement
Het was hét kickboksevenement waar fans al weken naar uitkeken: Road 2 Victory, gepland op 23 november in Andijk. Maar helaas – het gala gaat niet door. De organisatie moest het evenement afblazen omdat er te weinig politie is om de veiligheid te garanderen.
Dit tekort is een direct gevolg van de vele demonstraties die de politie door heel Nederland moet beveiligen, waardoor agenten massaal hun overuren opnemen om vóór het einde van het jaar wat rust te pakken.
Lees ook
Rico Verhoeven in de wacht? ‘Ngannou richt pijlen op grotere namen’
UFC-baas maakt gehakt van Rico Verhoeven tegenstander: ‘Slecht mens’
Teleurstelling bij fans en organisatie door afgelasting
De organisatoren van Road 2 Victory zijn enorm teleurgesteld. Ze hadden er alles aan gedaan om het evenement te laten doorgaan. Maar de omstandigheden werkten niet mee. Door de vele demonstraties wordt er nu flink beslag gelegd op de politiecapaciteit.
Helaas zijn evenementen zoals deze daar de dupe van. Ajax moest eerder al twee wedstrijden afgelasten om precies dezelfde reden. “We hebben alles geprobeerd maar uiteindelijk kon de veiligheid niet worden gegarandeerd,” laat de organisatie weten.
Tickets blijven geldig voor de volgende editie in maart 2025
Voor de fans die al een kaartje hadden gekocht is er gelukkig een oplossing. Hun tickets blijven gewoon geldig voor de volgende editie van Road 2 Victory. Deze staat gepland voor 15 maart 2025 in Volendam.
Hiermee hoopt de organisatie dat iedereen alsnog kan genieten van het spektakel zij het wat later dan gepland.
Meest gelezen
Keiharde knock-out beslist K-1-ticket gevecht in Utrecht – “Nieuwe generatie staat op”

1 reacties
Grobbie +505
Vergelijk je je zelf nog met een event met 50 duizend toeschouwers 😂😂😂😂. Ze hadden gewoon geen zin joh