🎥 Bokser pikt verlies niet! Stompt scheidsrechter en schopt ruzie met officials
Walter Castillo was zo kwaad dat hij verloren had van Israel López in Central Park Managua, Nicaragua, dat hij de ring uit stormde en chaos veroorzaakte.
De Nicaraguaan Castillo was niet blij met het oordeel van de jury en vloog de boksring uit toen het López was die zijn hand opstak als winnaar. Maar eerst gaf hij de scheidsrechter een stoot tegen zijn schouder en duwde deze weg. Vervolgens dook hij onder de touwen van de ring door en vervolgde zijn weg naar de kleedkamer.
Castillo verliet de ring om ruzie te maken met officials en begon toen met het omgooien van tafels. Hij moest weggeleid worden door de beveiliging. Castillo heeft een record van 27-8-1, met 20 knock-out overwinningen. Of de organisatie stappen gaat ondernemen is niet bekend.
Meest gelezen
Bokswereld in shock: groot gala zaterdag noodgedwongen geschrapt na dopingzaak
“Stop met klappen incasseren” – oud-bokser waarschuwt vechters boven de 40
