Mike Passenier veroverd Duitsland met tweedaagse seminar

Grote opkomst
Voor de seminars had men rekening gehouden met 40 tot 50 personen (twee per dag) maar dit aantal werd flink overschreden. Vechters en geïnteresseerden van alle leeftijden deden mee zoals de 62 jarige Andreas. Het kon hem niet gek genoeg en trainde de volle twee dagen mee, en won hiermee flink wat respect. De seminars van Mike Passenier zijn altijd vol van actie en tips, wat beter dan te leren van een van de beste trainer/coaches die de vechtsport wereld rijk is.
Twee dagen lang afzien
Niemand werd ontzien en men moest flink door het stof in de pittige trainingen die Passenier de deelnemers oplegde. Zo kreeg men een voorproefje van het in Mike’s Gym er aan toe gaat. Veel vechters uit Nederland trainen bij verschillende gym’s en ook Mike’s Gym wordt vaak aangedaan. Echter weten wij uit ervaring dat je heel wat in je mars moet hebben om de trainingen te doorstaan, je wordt immers niet zomaar een Badr Hari, Murthel Groenhart of een Anissa Haddaoui tenslotte.
Overigens kun je als geïnteresseerde of vechter gewoon eens mee trainen bij Mike’s Gym, je hoeft dus niet te wachten op een seminar.
Meest gelezen
Rico Verhoeven krijgt te weinig aandacht voor Usyk-gevecht: “Waarom zo stil?”
Glory of Enfusion: waar ligt de toekomst van het Nederlandse kickboksen?
“Krijgen we ooit nog een tweede Rico Verhoeven?” – grote vraag voor kickboksen
Rico Verhoeven verandert van koers na jaren twijfel – ‘Het is nu of nooit’
