UFC Veteraan: ‘Ismael Lazaar is een van de bruutste vechters’

Ismael-Lazaar

Godbeer die zelf een van de meest veelzijdige vechters is die geen uitdaging uit de weg gaat, laat via Facebook weten Lazaar als een van de bruutste te zien waar hij ooit tegen in de ring stond.

“Een van de moeilijkste klootzakken waar ik de ring mee in ben ingestapt, Ismael Lazaar. We vochten 9 minuten achter elkaar zonder pauze. Ik denk dat het eerlijk is om te zeggen dat we het hebben gedaan, respect deze man is een ware krijger,”zegt Godbeer.

Echte knokker

Het gevecht waar Godbeer op doelt vond plaats bij MAS Fight in Macau, Godbeer en Lazaar knokte 9 minuten achtereen om in een gelijkspel te eindigen. Lazaar wijkte destijds uit naar Macau vanwege een 4 jarige doping schorsing na zijn gevecht met Rico Verhoeven.

Schermafbeelding-2020-02-08-om-21.54.07-63d01f3ea8fe0

Recentelijk werd deze schorsing verkort en mag Lazaar in Nederland de ring weer in. Hij stond gepland om afgelopen vrijdag 7 februari te vechten tijdens een acht man € 35.000 zwaargewicht toernooi in Boekarest, Roemenië. Echter trok hij zich terug om privé redenen.

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *