Geluid aan! Wangklapper slaat rivaal bruut onderuit | video
Kortney Olson kreeg zo’n harde wangklap van Sheena Bathory bij het Power Slap debuut dat zij letterlijk een koprol maakte.
De Power Slap organisatie werd vorig jaar gekocht door UFC vechtbaas Dana White. Deze ziet kennelijk brood in de wangklap organisatie. Ook al kreeg hij veel kritiek debuteerde eerder vandaag het eerste event.
Hersenletsel
Een van de opvallendste match-ups was die tussen Olson en Bathory. De twee zijn in het gewone leven vriendinnen maar als het op klappen uitdelen gaat bittere rivalen. Met een pats van jewelste haalde Bathory dan ook uit.
De impact was verschrikkelijk hard en goed te horen. Olson die de klap wilde te incasseren zakte door haar benen. Toen zij probeerde op staan was zij zichtbaar verdwaasd door de klap. Hierdoor maakte zijn een koprol. Slap fights krijgen veel kritiek zo zouden deze hersenletsel kunnen veroorzaken.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
