Nederlandse kickboksers de dupe van coronavirus

coronavirus

Pech voor een aantal Nederlandse kickboksers die maandag in Roemenië zouden deelnemen aan een groot internationaal toernooi.

coloseum-63d01ed2eac29

Het Colosseum Tournament in Boekarest waar Ismael Kewal en Sabhaz zouden vechten werd afgelast wegens het coronavirus. De kickboksers die onder begeleiding van voormalig GLORY kickbokser Robbie Hageman waren afgereisd naar Roemenië moeten onverrichter zaken terugkeren naar Nederland.

Meer afzeggingen

“Door het coronavirus is het toernooi uitgesteld, maar er is ons gezegd dat wij eind april de ring in kunnen,” zegt Robbie Hageman tegen onze redactie. Het team had zich goed voorbereid op het zware toernooi maar zal dus op een later tijdstip alsnog in actie komen.

Er worden meer grote vechtsport events afgelast of verschoven, zo stelde ONE Championship haar event van eind maart ook al uit, ook hier zouden een aantal Nederlandse vechters te zien zijn zoals Santino Verbeek en Brown Pinas. Verwacht wordt dat er nog een aantal grote events verschoven zullen worden.

0 claps

Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *