Boks Nieuws: Heather Hardy vs Amanda Serrano dit najaar
Twee van de meest opvallende boksers die ook MMA-vechters zijn geworden, treffen elkaar binnenkort weer in de boksring.

Amanda Serrano zal Heather Hardy zal uitdagen voor de WBO vedergewichttitel. Het gevecht wordt op DAZN uitgezonden als onderdeel van de Devin Haney vs Zauer Abdullaev undercard op 13 september in Madison Square Garden.
In de afgelopen jaren hebben beide vrouwen hun profiel verhoogd door de overstap naar MMA te maken. Heather “The Heat” Hardy arriveerde in 2017 bij Bellator en is 2-2. Haar meest recente MMA-gevecht was met Taylor Turner in juni, waar ze tekort kwam.
De beste vrouwelijke boksers
Amanda “The Real Deal” Serrano was twee keer te zien in Combate Americas, had een gelijkspel in haar debuut en zorgde voor een stevige overwinning tegen Ere Ordoñez afgelopen oktober. De twee worden beschouwd als twee van de beste vrouwelijke boksers van het laatste decennium.
Hardy (22-0-1) ongeslagen met 22 overwinningen op haar CV. Serrano (36-1-1) heeft geschiedenis geschreven als een van de slechts twee boksers met titels in zeven verschillende gewichtsklassen, de andere is Manny Pacquiao. Nu treffen beide elkaar voor een stevige boksmatch met Serrano als favoriet.
Meest gelezen
Meerschaert wordt zware eerste test voor UFC-nieuwkomer De Ridder
Ook verliezer krijgt contract na opvallende Contender Series-avond
Stake tekent Braziliaanse bokser Jully Poca als eerste boksambassadeur
