Bellator MMA steunt door coach seksueel misbruikte vechter
Donderdag werd bekend dat Bellator vlieggewichtkampioen Ilima Lei-Macfarlane jaren seksueel misbruikt is.

De 30-jarige Macfarlane, samen met haar oudere zus, Mahina Macfarlane Souza, en een niet nader genoemde voormalige Punahou School studente dienden donderdag een rechtszaak in bij het Honolulu Circuit Court In Hawaii.
In de aanklacht bij de rechtbank worden de voormalige basketbalcoach Dwayne Yuen en de school aangeklaagd. Volgens Hawaii News Now beschuldigen Macfarlane en de anderen Yuen, verwijzend naar een kopie van de rechtszaak, dat deze hen seksueel heeft misbruikt terwijl ze op de school zaten.
Bellator geeft steun
“Ik had een ongepaste relatie met een volwassene die een gezaghebbende positie en een machtspositie had, als 12-jarige, en dat heeft 100 procent invloed gehad op wat ik denk dat een gezonde relatie is,” zei Macfarlane.
Bellator-president Scott Coker zegt dat zijn organisatie er zal zijn om Macfarlane-ondersteuning te bieden indien nodig. “Dat is iets heel serieus. We zijn hier om haar te ondersteunen, ‘zei Coker.
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
