? | ANTHONY JOSHUA: ‘Ik sla Pulev knock-out in de 11e ronde’
Wereldkampioen Anthony Joshua voorspelt dat hij Kubrat Pulev knock-out zal slaan in ronde 11 van hun geplande gevecht.
Het gevecht werd bevestigd voor 20 juni in het Tottenham Hotspur Stadium, met Pulev de verplichte IBF-uitdager om het op te nemen tegen Joshua.
Pulev is slechts eenmaal in zijn professionele carrière verslagen en verloor van Wladimir Klitschko in 2014, maar in gesprek met William Hill leek Joshua opgewonden om het tegen de Bulgaar op te nemen.
Gevaarlijke bokser
“Hij bokst al een tijdje, hij ging naar het hoogste niveau en werd verslagen,” zei Joshua. “Hij weet zijn weg in de ring. Hij heeft zijn kans gehad op het hoogste niveau en nu komt hij weer terug, dus hij zal waarschijnlijk proberen het goed te doen.”
“Ik verwacht een meer gepolijste, slimmere Pulev. Hij heeft ook een paar knock-outs op zijn naam staan, hij kan knallen en hij kan boksen. Toen hem werd gevraagd om een voorspelling over het einden van het gevecht te geven, zei Joshua: “Ronde 11.”
Meest gelezen
“Dit weekend ontploft de vechtsportwereld” – van Tyson Fury tot Eersel en UFC 327
Jake Paul woest na geruchten over Jutta Leerdam – “Nederlandse media liegen”
“OMG” Jake Paul dumpt Jutta Leerdam en verbreekt verloving – dit is wat er speelt
UFC, boksen en topgevechten dit weekend live te zien: Nederlandse tijden en kijkinfo
