Zet je schrap! UFC Parijs krijgt topaffiche met knallend hoofdgevecht MMA Nieuws
MMA Nieuws

Zet je schrap! UFC Parijs krijgt topaffiche met knallend hoofdgevecht

Zet je schrap! UFC Parijs krijgt topaffiche met knallend hoofdgevecht

De UFC keert op 6 september terug naar Parijs met een grote hoofdpartij. Deze editie belooft vuurwerk, want het gevecht tussen Nassourdine Imavov en Caio Borralho staat gepland als main event.

Sinds het succesvolle debuut van UFC Parijs in 2022 met de spectaculaire overwinning van Ciryl Gane op Tai Tuivasa. Staat de stad vast op de internationale UFC-kalender. Ook dit jaar wordt de Accor Arena opnieuw het strijdtoneel van topvechters.

Nassourdine Imavov is klaar voor zijn moment in eigen land

De Franse vechter Nassourdine Imavov, de nummer 1 in de middengewicht klasse, is al maanden in topvorm. Hij won zijn laatste vier gevechten en knokte zich begin dit jaar naar een indrukwekkende overwinning op voormalig kampioen Israel Adesanya in Saoedi-Arabië.

Die knock-out maakte van hem de absolute topfavoriet voor een titelgevecht. Voor eigen publiek in Parijs krijgt hij nu de kans om dat waar te maken.

Caio Borralho blijft ongeslagen en aast op een statement

Aan de overkant van de octagon staat Caio Borralho. De Braziliaan is nummer 6 in de rankings maar heeft sinds zijn entree via Dana White’s Contender Series nog geen enkel gevecht verloren.

Borralho versloeg vorig jaar Jared Cannonier in zijn eerste UFC main event en hoopt nu door te stoten naar de top drie. Met een dominante overwinning in Parijs wil hij bewijzen dat ook hij recht heeft op een titelgevecht.

De winnaar maakt kans op een titelgevecht tegen de kampioen van UFC 319

Het gevecht tussen Imavov en Borralho kan beslissend zijn. Want nog geen maand eerder, op UFC 319 in Chicago, staat het titelgevecht tussen Dricus du Plessis en Khamzat Chimaev gepland.

Du Plessis, de huidige kampioen, is nog ongeslagen in de UFC en versloeg onlangs opnieuw Sean Strickland. Chimaev, inmiddels 14-0, versloeg in zijn laatste twee partijen grote namen als Robert Whittaker en Kamaru Usman.

Wie de winnaar ook wordt in Chicago: die zal met grote interesse kijken naar wat er op 6 september in Parijs gebeurt.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws