1e UFC-wedstrijd Glory kampioen Pereira op 6 november
03/09/2021 18:30
Laatst geüpdatet 08/05/2026 13:00
Alex Pereira, de huidige lichtgewicht en middengewicht kampioen kickboksen bij Glory heeft een multigevecht contract getekend bij de UFC. De Braziliaan vecht morgen zijn laatste wedstrijd voor Glory in Ahoy Rotterdam.
Eerder werd al bekend dat Pereira zou stoppen bij Glory, dit was nog in de geruchten fase maar blijkt nu rond te zijn. Het eerste gevecht is ook al geboekt voor de Braziliaan die op UFC 268 in november zijn debuut maakt tegen Andreas Michailidis.
Afscheid met de titel?
Het gevecht zal plaatsvinden in Madison Square Garden, New York. Pereira en Michailidis treffen elkaar in een middengewicht gevecht. Morgen zal blijken of Pereira met de lichtzwaargewicht titel afscheid neemt, of dat Artem Vakhitov zich tot nieuwe kampioen zal tronen.
Meest gelezen
Alex Pereira
Glory-kampioen bereidt UFC-ster Gane voor op Pereira – “Dit is geen toeval”
21 april 2026 | 06:44
Khamzat Chimaev
“Overleef je, dan krijg je $200.000” – UFC-ster Chimaev daagt olympiërs uit
20 april 2026 | 19:42
MMA
“Ik kon het niet stoppen” – Robert Valentin pakt eerste UFC-winst en barst in tranen uit
19 april 2026 | 23:07
