Tennisster Djokovic stapt in MMA-gym met UFC-ster Khabib – ‘Smashen moet beter’ MMA Nieuws
MMA Nieuws

Tennisster Djokovic stapt in MMA-gym met UFC-ster Khabib – ‘Smashen moet beter’

Tennisster Djokovic stapt in MMA-gym met UFC-ster Khabib – ‘Smashen moet beter’

Twee grootheden uit totaal verschillende sporten, samen in één video en MMA gym. Novak Djokovic en Khabib Nurmagomedov doken op bij de befaamde AKA-gym in de VS en fans wisten niet wat ze zagen.

Djokovic zoekt grapplingtips bij Khabib

De Servische tennislegende Novak Djokovic laat zich graag inspireren buiten de tennisbaan. Dit keer trok hij de MMA-wereld in. In een inmiddels viraal fragment is Djokovic te zien met UFC-icoon Khabib Nurmagomedov en topcoach Javier Mendez in de American Kickboxing Academy (AKA). De beelden zijn eerder opgenomen, maar pas recent gedeeld. En ze maken flink wat los.

Djokovic, 24-voudig grandslamwinnaar, heeft al jaren interesse in Braziliaans jiujitsu. In 2021 grapte hij al eens dat hij zijn “smashing skills” wilde verbeteren onder toeziend oog van Khabib. Inmiddels traint hij geregeld bij vechtsportacademies, waaronder recent nog in Spanje en Frankrijk. Zijn komst naar AKA, waar kampioenen als Daniel Cormier, Islam Makhachev en Cain Velasquez zijn gevormd, voelt als een logische volgende stap.

Fans reageren verbaasd én enthousiast

Onder de video’s op social media ontplofte het reactiescherm. “Mijn favoriete tennisser en mijn favoriete vechter in één beeld”, schreef iemand. Een ander grapte: “Stuur Novak twee jaar naar Dagestan en hij wint Wimbledon op zijn rug.” Ook Mendez zelf werd door fans geëerd: “Coach Javier, u bent een legende.”

De verbazing zat ’m niet alleen in de ontmoeting, maar vooral in het natuurlijke gemak waarmee Djokovic zich bewoog in de vechtsportomgeving. Voor Khabib was het opnieuw een moment van waardering: zelfs buiten de kooi blijft hij een magneet voor andere topatleten.

Wanneer twee werelden elkaar kruisen

De ontmoeting is meer dan een leuke anekdote. Ze laat zien hoe topsporters van wereldniveau zich blijven ontwikkelen door over grenzen heen te kijken. Khabib is allang met pensioen, Djokovic nog altijd de nummer één in tennis.

Toch zoeken ze hetzelfde: uitdaging, groei, verbinding. En dat vonden ze bij elkaar, in een gym waar kampioenen worden gesmeed.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws