Zoon Peter Aerts slaat Japanner keihard knock-out in Osaka Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

Zoon Peter Aerts slaat Japanner keihard knock-out in Osaka

Zoon Peter Aerts slaat Japanner keihard knock-out in Osaka

De naam Aerts blijft klinken in de kickbokswereld. Zondag in de Nandemo Arena in Osaka liet Marciano Aerts, zoon van legende Peter Aerts, zien dat het talent in de familie blijft.

Tijdens de Hoost Cup Kings Osaka 7 versloeg hij de Japanner Tomonori Sobue met een overtuigende knock-out in de derde ronde. Het publiek ging uit zijn dak, terwijl Sobue geen antwoord had op de harde aanvallen van de jonge Nederlander.

Marciano Aerts toont steeds meer gelijkenissen met zijn vader

Wie goed keek, zag in de ring niet alleen Marciano maar ook flarden van zijn vader. Zijn houding, zijn stijl, zelfs de manier waarop hij stoot en trapt — het deed sterk denken aan Peter Aerts, de man die bekendstaat als “The Dutch Lumberjack”.

Na afloop liet Peter weten hoe trots hij is. Voor hem is het bijzonder om zijn zoon in dezelfde sport te zien schitteren. “Hij gaat zijn eigen weg, maar ik zie mezelf terug in hem,” zei hij zichtbaar geraakt.

Montana Aerts verliest in Osaka na omstreden beslissing

Het weekend had een dubbele lading voor de familie. Montana Aerts, de dochter van Peter, kwam ook in actie maar verloor haar partij. Volgens kenners was de beslissing onterecht.

In landen als Japan klinkt al langer de kritiek dat je bijna verplicht bent om via knock-out te winnen als je uit het buitenland komt. Voor Montana voelde de nederlaag zuur, zeker omdat veel toeschouwers haar als winnares zagen.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws