Topkickboksers Thian de Vries en Max Weekers naar mega-event Japan

Thian de Vries, een van de beste kickboksers van Nederland, gaat opnieuw knallen in Japan, samen met Max Weekers. Op 1 november 2025 staat Weekers al op het programma van Legends in Tokyo. Weekers is een voormalig Enfusion-kampioen. De Legend events zijn altijd groot van opzet en voor veel kickboksers een opstap naar meer.
De twee vechters nemen het niet tegen elkaar op, want De Vries vecht op een andere datum en krijgen allebei een eigen tegenstander. Wie dat precies zijn, is nog niet bekendgemaakt door de organisatie.
Lees ook
Kickboksheld Thian de Vries: 'Zijn ziel verliet zijn lichaam'
'25 uur pijn, kotsen en schreeuwen…' Thian de Vries onthult pijnlijk ritueel
Coach Luc Verhije maakt het nieuws zelf bekend
Toptrainer Luc Verhije, die al jaren De Vries begeleidt, bracht het nieuws via Vechtsport Info naar buiten. Hij liet aan onze redactie weten dat de voorbereidingen al in volle gang zijn. De Vries traint keihard, want het podium in Japan is groot en de druk ligt hoog en zal hoogstwaarschijnlijk in augustus vechten.
Verhije heeft eerder geholpen bij grote overwinningen van De Vries en verwacht ook dit keer vuurwerk. "Ik doe scouting voor Legends, en Max leek ons ook zeer geschikt om een Legends event te vechten", zegt Verhije die vandaag de deal rond maakte.
De Vries versloeg eerder dit jaar Max Weekers bij Enfusion 147
Op 29 maart 2025 stonden De Vries en Weekers nog tegenover elkaar in de ring. Dat was tijdens Enfusion 147, waar De Vries het opnam tegen Weekers voor de wereldtitel in het middengewicht. Het was een zwaar gevecht over vijf ronden, maar De Vries won op unanieme beslissing.
Die winst was een grote stap in zijn carrière. Niet alleen omdat hij de titel veroverde, maar ook omdat hij zich daarmee liet zien als dé man in zijn gewichtsklasse.
De Vries sloeg Yasin Güren knock-out met een trap in de eerste ronde
Op 3 mei 2025 stond De Vries opnieuw in de ring, dit keer tegen Yasin Güren. Hij verdedigde zijn cruisergewichttitel van Enfusion. De strijd was snel voorbij: De Vries sloeg Güren knock-out in de eerste ronde met een harde hoge trap.
Het gevecht werd beëindigd op TKO #15 en het publiek ging uit zijn dak. De Vries bewees daar opnieuw waarom hij een van de gevaarlijkste kickboksers van dit moment is.
Straks wacht Liu Ce bij K-1 Beyond in Yokohama
De drukke agenda van De Vries stopt voorlopig niet. Nog voor zijn optreden bij Legends in november, vecht hij op 31 mei in Yokohama, Japan. Daar staat hij tegenover Liu Ce bij K-1 Beyond. Op het spel staat de cruisergewichttitel van die organisatie.
Een winst zou hem nog meer internationale faam geven. En een derde titel op rij zou zijn status als topvechter definitief maken.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties